Blog

Genç Odası

Genç Odası Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genç odası takımı seçimi yetişkinlere kıyasla daha zor olabilmektedir. Gençlerin uzun seneler kullanabilmesini sağlamak için seçilen odaların, fiyat performans dengesinin sağlanması oldukça zordur. Bu sebepten ötürü alım yaparken belirli detayların baz alınmasının önemi büyüktür. Her firma onlarca farklı genç odası modeli üretmekte, tek kişilik olarak kullanılmakta olan bu genç odaları, gençlerimizin odalarında harika kombinasyonlarla bir araya gelebilmektedir. Elbette seçim yaparken belirli unsurların göz önünde bulundurulması, size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Genç Odası Takımı Alırken Garanti Süresi

Genç Odası Takımı Alırken Garanti Süresi

Genç odası alırken garanti süresinin bulunup bulunmadığı mutlaka değerlendirilmesi gereken ilk kriterdir. Birçok firma ürünlerini üretici firma olarak satmakta ve üretmiş olduğu ürünlerin arkasında müşterisine sağlamış olduğu garanti seçeneği ile durmaktadır. Ancak belirli firmalarda hala garanti bulunmamakta ve ne yazık ki bu sebepten ötürü hem gençler hem de aileler mağduriyet yaşayabilmektedir. Bu sebepten herhangi bir genç odasını beğendiğinizde bu durum ile ilgili doğrudan bakmanız gereken, firmanın model ile ilgili ne kadar uzun süre garanti imkanı sağladığı üzerine olmalıdır.

Gençlerin Zevklerine Hitap Eden Model Olması

Genç odası takımları satın alınırken yapılan büyük yanlışlardan bir tanesi, odanın alınacağı gencin fikirlerine uygun şekilde davranılmamasıdır. 14 yaş üstü yaş grubu için üretilmiş olan genç odası modellerinde, çoğu zaman uzun yıllar kullanılması için renk seçimlerinde ailenin baskısı söz konusu olabilmekte, bu sebepten dolayı genç modeli yeterince içselleştirememektedir. Tamamen gençlerin mevcut zevkleri ve moda anlayışı göz önünde bulundurularak üretilmiş olan modellerimiz, firmamızı ziyaret ederek geri bildirim veren genç hanımlar ve beyefendiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Her iki cinsiyet için de onlarca farklı modelimiz bulunmakta ve gönül rahatlığı ile herhangi bir modeli seçmek mümkün olmaktadır.

Fiyata Mutlaka Dikkat Edilmeli

Genç odası fiyatları bir markadan bir markaya göre ciddi değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak piyasanın takip edilmesi ve ortalama oranlarda alım yapılması önemlidir. Genç odaları söz konusu olduğunda, gençlerin ürünleri seçeceği varsayılarak ne yazık ki bazı firmalarda çok yüksek fiyatlara gidilebilmektedir. Bundan kaçınmak gerekmektedir. Ürünlerin piyasa fiyatına göre satışını gerçekleştiren, fiyat performans dengesinin mutlaka sağlanmış olduğu ve bir kere satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanmanızın mümkün olduğu modellerde yatak odalarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Hangi Ürünlerin Dahil Olduğuna Mutlaka Bakın

Hangi Ürünlerin Dahil Olduğuna Mutlaka Bakın

Genç odası dahil olanlar alım yapmadan önce mutlaka kontrol edilmesi gereken alanlardır. Bir genç odasında, karyola, gardırop ve konsol mutlaka bulunması gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Ancak bazı firmalar üretim yaparken pakete, şifonyer ve kitaplık, abajur gibi ürünleri de sahil edebilmekte ve böylece daha avantajlı ve uygun fiyatlı paketler oluşturabilmektedir. Bu şekilde ürünler satın alındığında daha uygun fiyattan alınacağı için hangi ürünlerin pakete dahil olup olmadığı ile ilgili satıcı firmadan bilgi istenmeli ve ürünler ayrıca incelenmelidir.

Firmanın Müşteri Memnuniyeti

Yalnızca genç odası alırken dikkat edilecekler arasında değil, herhangi bir mobilya ürünü alırken göz önünde tutmanız gereken unsurlardan bir tanesi de firmanın ne derece iyi servis verdiğidir. Teslimatı belirtmiş olduğu tarihte eksiksiz bir şekilde yapacak, merak ettiğiniz ürüne dahil sorularınızı yanıtlayacak ve uygun ürün seçimi sırasında destek olacak bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Güvenilir ve uzun yıllardır sunmuş olduğu üretici sıfatı ile hizmet vermekte olan firmamız bu noktada beklentilerinizi karşılayacak ve en kaliteli ürünleri sizler için sunacaktır. Sitemizden ürün satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın